Загальні положення
Гонка Електровелосипедів «ТУРБО 25» 2019 - відноситься до аматорських велосипедних змагань категорії крос-кантрійний марафон (e-XCM).
Генеральний спонсор змагань:
GHOST bikes.
Мета і завдання гонки: пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток аматорського велоспорту в Україні, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та виявлення найсильніших гонщиків.

Змагання проходять у форматі одиночної гонки.

Цілі і завдання змагання (гонки):

  • розвиток і популяризація велоелектротранспорта в Україні;
  • розвиток і популяризація аматорського велоспорту в Україні;
  • пропаганда екологічно чистого виду транспорту;
  • виявлення найсильніших гонщиків у категорії електровелосипедів.

Головні організатори змагань: компанія SportTop та Артем & Кристина Стрижак.
Хронометраж та таймінг – Валентин Хренов.
Генеральний спонсор змагань: GHOST bikes.
GHOST bikes
Велосипеди та велоаксессуари з Германії
SportTop LTD
Дистрибутор велосипедів та аксессуарів в Україні. Офіційний представник брендів GHOST, HAIBIKE, Continental, Magura та ін.
Місце та час проведення
23 червня, початок о 10:00
Київ, Парк Голосіївський
Поляна над озером Дидорівка.

Координати точки старту: 50 22'28.43 "С 30 30'28.15" B
Розклад змагань
У таймінгу можливі зміни
08:00
08:00
Початок реєстрації
08:00 – 11:30
08:00 – 11:30
Реєстрація та видача номерів
09:30 – 09:50
09:30 – 09:50
Брифінг
15:00
15:00
Нагородження переможців
Допуск до участі у змаганнях
Всі учасники велоперегонів повинні мати страховку!
До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом, який обов'язково має бути застібнутий.

Учасники молодше 18 років до змагань не допускаються.

Організатори не мають технічної можливості перевірити справність велосипеда кожного учасника велоперегонів. За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

Обмеження щодо типу велосипедів які беруть участь в гонці *:

  • Максимальна потужність електричного приводу складає 250Вт;
  • Обмеження швидкості, до якого працює електрична тяга складає 25км/год;
  • Кількість коліс не більше 2-х;
  • Електрична тяга може бути тільки асистентом в педалюванні гонщиком, і не може самостійно переміщати велосипед.
* Учасники, велосипеди яких не відповідають основним вимогам, можуть взяти участь в гонці електровелосипедів поза конкурсом. За участю поза конкурсом, спортсмен бере участь у всіх процедурах, в тому числі він отримує стартовий пакет.

Спортсмени, що їдуть поза конкурсом, не нагороджуються, згідно зайнятим місцям. Вони беруть участь у бонусному нагородженні - "Найшвидший е-bike"

Всі учасники велоперегонів повинні мати: страховку від нещасного випадку, діючу на дату перегонів. На стартовій галявині буде присутній страховий агент, у якого можна буде придбати страховку безпосередньо перед стартом.

При отриманні стартового номеру, учасник велоперегонів повинен передати розписку про ознайомлення з положеннями аматорських змагань «Гонка Електровелосипедів «ТУРБО25" 2019», усвідомлення ризиків та особисту відповідальність за всі можливі наслідки від участі у змаганні, а також пред'явити суддям спортивну страховку.
Порядок реєстрації
Всі учасники велоперегонів повинні мати страховку!
Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи: попередня реєстрація для складання реєстраційних списків, і реєстрація на місці проведення перегонів в день старту.

Попередню реєстрацію відкрито 20-го лютого 2019 р. на інтернет-ресурсі
www.bikeportal.org.ua. Попередня реєстрація закривається 19-го червня 2019 р. о 23:59.

Можлива реєстрація в день старту без попередньої реєстрації (у такому випадку розмір стартового внеску збільшується у 2 рази).

В день старту перед отриманням стартового номеру кожен зареєстрований учасник перегонів має надати підписану розписку про зняття відповідальності з організаторів та усвідомлення умов даних велоперегонів.

Організатори наголошують на тому, що положенням змагань передбачено мати з собою діючий на 23 червня 2019 р. поліс спортивної страховки (страхування від нещасного випадку с вибраним ризиком «маунтінбайк»).
Стартові внески
Вартість стартових внесків для всіх категорій вказана за 1 людину при онлайн оплаті на інтернет-сайті bikeportal.org.ua. Стартовий внесок для всіх категорій при оплаті в день змагань на місці старту складає 800 грн з людини
з 01 квітня по 31 травня
Вартість участі з однієї людини
450 грн
з 01 червня по 19 червня
Вартість участі з однієї людини
500 грн
Під час реєстрації будь ласка вказуйте розмір сувенірної футболки! Вона безкоштовна і буде у стартовому пакеті! Та майте на увазі стартові внески не повертаються!

Що отримує учасник
за свій стартовий внесок
Участь в унікальних аматорських велоперегонах м. Києва
Стартовий пакет
Номер учасника, фірмова футболка (при умові реєстраціі та сплати стартового внеску до 13 червня 2019р), фірмовий баф, талон на безкоштовне харчування, сувенірна продукція від GHOST bikes та подарунки від спонсорів.
Їжа та напої
Питну воду та ізотонік для учасників, чай, печиво, банани тощо.
Чергування/обслуговування карети швидкої медичної допомоги
Систему таймінга і суддівство від команди BP
Підготовлену та добре розмічену трасу
Переможці і призери отримують медалі, кубки, подарунки!
Безкоштовне технічне обслуговування своїх велосипедів у стаціонарному пункті технічного обслуговування
Безкоштовну заправку анти-прокольною рідиною SLIME коліс своїх велосипедів
Безкоштовні миття велосипедів і душ для себе
Добру атмосферу гонки з позитивною музикою та дотепним ведучим. Незабутню атмосферу спілкування та змагання. Супроводжуючі і родичі зможуть комфортно розміститися і відпочити на базі гонки, яка обладнана туалетами і шатром харчування з їжею і напоями
СПЛАТА СТАРТОВОГО ВНЕСКУ
Оплата стартового внеску здійснюється шляхом переводу коштів на карту Приват банку (призначення платежу вказувати не треба):

4149-6293-1061-5281 Стрижак Кристина

Після оплати стартового внеску треба ОБОВ'ЯЗКОВО сповістити організаторів про здійснення переводу: на e-mail: xcmtandem@gmail.com або SMS на телефон +38 (067)888 59 58

Категорії учасників
Положеннями передбачений формат одиночної гонки.
Категорія соло (особистий залік) на електро велосипеді без обмежень по статі.
Електро (25 км)
Порядок проходження дистанції
Дистанція являє собою коло в 25 км з набором висоти 750 м. Траса складається з трьох петель, в кінці кожної петлі учасники проїжджають через головну галявину змагань, на якій будуть розташовуватися пункти харчування, намет техдопомоги та намет таймінга.

Старт загальний за категоріями згідно регламенту. Вихід гонщиків на старт буде відбуватися за рейтингом сайту Bikeportal, про що буде оголошено заздалегідь. (Швидше за все, за сумою показників ефективності учасників команди на день старту).

Правилами змагань дозволено пересування по трасі тільки офіційно зареєстрованих гонщиків і організаторів змагань.

Рух можливий і здійснюється чітко в одному напрямку.
Технічна допомога
Технічна зона (техзона), технічний пункт (техпункт) і технічна допомога.

Техзона організовується в районі стартового табору. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У техзоні учасники можуть отримувати технічну допомогу від кого завгодно. При поломці велосипеда на дистанції, гонщик має право самостійно або за допомогою учасників його команди здійснити ремонт велосипеда і / або заміну частин велосипеда. При цьому гонщик і його помічники не повинні надавати перешкод іншим гонщикам. Невиконання цієї умови може спричинити попередження і / або штраф.

На стартовій галявині буде розміщений технічний пункт з веломеханіками та з усім потрібним інструментом для екстреного ремонту. Вам допоможуть з ремонтом будь-якої складності.

Номери гонщиків
Гонщики, що знаходяться на трасі, зобов'язані мати номер для велосипеда, що кріпиться на кермо так, щоб він був добре видний суддям на контрольних пунктах. При заміні велосипеда, гонщик зобов'язаний перенести номер на новий велосипед перш, ніж продовжити гонку.

Організатори мають право вимагати пред'явити номер в будь-який момент часу. Якщо номер не видно (номер брудний і т.п.), гонщик, проїжджаючи повз контрольного пункту, повинен голосно повідомити свій номер суддям.
"Зрізка"
«Зрізка» маршруту, шляхом виходу за межі траси, суворо заборонено і штрафується дискваліфікацією.

Вихід за межі траси може бути дозволений у виняткових випадках - якщо виникає перешкода, яку неможливо об'їхати в межах траси (завал, руйнування покриття траси і тп), при цьому об'їзд не повинен скорочувати дистанцію і не давати ніяких переваг перед іншими гонщиками. Після маневру гонщик негайно повинен повернутися на трасу.

Контроль за фіксацією «зрізок» покладається на маршалів, які будуть стояти в найвіддаленіших частинах траси.
Лідирування
Лідирування дозволено, але тільки в тому випадку, якщо гонщики слідують за іншими зареєстрованими гонщиками.

Лідирування за транспортом або незареєстрованими гонщиками (велосипедистами) заборонено.
Перевага руху
Гонщики, що пересуваються верхи на велосипеді, мають перевагу над гонщиками, що йдуть пішки.

Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, повинні пересуватися по найменш комфортній для проїзду частини траси в той момент, коли їх обганяють. Гонщики, що штовхають або несуть свої велосипеди, можуть обганяти їдуть велосипедистів, якщо вони не створюють перешкоди руху.
Позиційна боротьба
Коли гонщики) змагаються за місце на трасі, лідируючий не зобов'язаний поступатися позицією тому, хто обганяє.

Проте, заборонені різка зміна траєкторії руху при обгоні , та будь-які торкання (тілом або частинами велосипеда) з метою перешкодити руху. Той, що обганяє, в свою чергу, повинен забезпечити безпеку свого маневру.
Спортивна поведінка
Небезпечна їзда, використання лайливих виразів, образи, та інші елементи неспортивної поведінки можуть стати приводом для попередження, а при повторних порушеннях, і дискваліфікації.

Міра покарання у кожному конкретному випадку визначається головним суддею гонки.
Вода і харчування
До старту буде можливість набрати воду і спортивний напій від спонсорів, які будуть знаходиться в центрі змагань.

Протягом всієї гонки на стартовій галявині буде розташовуваний пункти харчування в яких під час гонки можна буде набрати воду, спортивний напій і запастися їжею. Розлив води у фляги учасників на пунктах харчування здійснюватимуть судді, їжу учасники беруть самостійно.

Вода і харчування можуть надаватися гонщикам ким завгодно і в будь-якому місці траси. Проте, гонщики не повинні створювати перешкод іншим учасникам, приймаючи воду і харчування.

Розкидання упаковок, обгорток і пакетів на трасі суворо заборонено!!!
Обставини непереборної сили (форс-мажор)
У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

Також, трек траси може бути змінений, зважаючи на погодні умови та стан ґрунту. Зміна маршруту може відбутись у будь-який час, про що організатори мають повідомити з обґрунтуванням причин.

Стартові внески у випадку форс-мажору не повертаються.
Особливості публічного заходу
Велоперегони є публічним заходом. Беручи участь у ньому гонщики, вболівальники та інші особи , присутні на заході , автоматично дають згоду на зйомку на фото-, кіно-, теле-, відеоплівку, а так само - цифрові носії.

Фізична особа , яка погодилася на зйомки його на фото- , кіно- , теле- чи відеоплівку, цифрові носії, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати , пов'язані з демонтажем виставки чи запису , відшкодовуються цією фізичною особою.
Нагородження
Учасники команд, які посіли з 1 по 3 місце в кожній категорії, нагороджуються медалями та цінними призами від спонсорів. Переможці отримують кубки.
Made on
Tilda